27 avgusta, 2017

O NAŠIH POČITNIŠKIH HIŠICAH

Oglašam se vam Vilijan Škrinjar, nadzornik vozovnih preglednikov v DE Divača.

Ker ima naš sindikat spletno stran, bom izkoristil to priložnost in javno objavil nekaj stvari, za katere mislim, da je prav, da smo vsi z njimi seznanjeni.

Ko sem lani z družino letoval v počitniški hišici v Podčetrtku, letos pa par dni v mobilni hišici v Pakoštanah, sem bil prijetno presenečen nad urejenostjo in opremljenostjo obeh.

Za tem stoji skrben in požrtvovalen g. Niko Jerič.

Pohvalno je, da ne nabavlja opreme tja v en dan, pač pa premišljeno, tako sta hišici res maksimalno opremljeni glede na njuni prostorski zmogljivosti.
Prav tako je pripravljen prisluhniti predlogom drugih in se hitro odzove na morebitne težave. Zgledno skrbi tudi za vzdrževanje.

Glede na to, da je mobilna hišica v Pakoštanah nova, se potrebe pojavljajo še sproti in se oprema dokupuje.

Tudi sam sem g. Niku predlagal nekaj sprememb, on pa jim je skrbno prisluhnil in se potrudil za njihovo uresničitev.

Še enkrat, pohvalno za g.Nika, res je pravi človek za funkcijo predsednika odbora za gospodarjenje s počitniškimi kapacitetami.

Upam le, da bomo vsi konstruktivno sodelovali in mu z dobronamernimi in koristnimi idejami še olajšali njegovo delo.

Vilijan Škrinjar