8 septembra, 2022

SE Koper in SE Sežana-N.G. organizirale ribji piknik

Dne, 05.09.2022 sta SVPS SE Koper in SE Sežana -N.G. organizirale ribji piknik. Dogodka se je v prelepem sončnem vremenu udeležilo 45 članov iz obeh sindikalnih enot. Tudi letošnji piknik je v vseh pogledih uspel. Dobra morska hrana in pijača, mirno toplo morje in razpoloženi muzikantje so pripravili resnično nepozaben dan. Tako, kot je pri nas v navadi smo z barko najprej izpluli iz carinskega pomola v Izoli, se zasidrali v Mesečevem zalivu, obiskali Tartinijeve trg v Piranu in se v povratku zasidrali še na Belih skalah, ter potovanje končali v Izoli. Letos sta bila na barko povabljena gosta iz Ljubljane in sicer sindikalni zaupnik SE Zalog Uroš Lukić in naš zvesti blagajnik Sabadin Mešić. Ob tej priložnosti si zasluži prav posebno pohvalo naš neutrudni organizator Boštjan Dujc, ki tako kot vedno poskrbi, da je ribji piknik na najvišjem nivoju.

Se vidimo naslednje leto